Dziecko z Natury – o podcaście słów kilka

Podcast „Dziecko z Natury” to mieszanka wiedzy teoretycznej dotyczącej naturalnego macierzyństwa, praktycznych wskazówek, inspiracji, motywacji i doświadczeń.

W tym wstępnym odcinku opowiadam krótko o podcaście, dla kogo go tworzę i czego możesz się spodziewać. Dowiesz się również jakie jest moje wykształcenie i od kogo czerpię inspiracje do podcastu.

Dla lubiących czytać zamieszczam poniżej transkrypcję tego odcinka:

Cześć, nazywam się Klaudyna Kulpa i w podcaście Dziecko z Natury pomagam mamom oswoić techniki i narzędzia naturalnego rodzicielstwa. Skupiam się na okresach ciąży, porodu i niemowlęctwa. Moje wykształcenie i życie zawodowe jest związane z finansami i analizami.  Inspiracje do podcastu czerpię z życia razem z dwójką moich małych ludzi, aktualnie trzecim w drodze, którzy nieustannie stawiają przede mną nowe wyzwania. Jako, że głęboko wierzę, że nie ma pytań bez odpowiedzi, mój analityczny umysł wiecznie drąży w ich poszukiwaniu na nurtujące mnie zagadnienia, od kilku lat szczególnie te związane z macierzyństwem.

Postaram się publikować jeden odcinek podcastu w tygodniu. Wiem jak wygląda życie zabieganej mamy, dlatego moim celem jest zamknięcie każdego tematu w 30-u, maksymalnie 45-u minutach. Każdy odcinek składa się z trzech części. W pierwszej mówię o tym dlaczego uważam, że omawiane zagadnienie mieści się w zakresie naturalnego rodzicielstwa. W drugiej staram się przybliżyć to zagadnienie od strony teoretycznej a w trzeciej opowiadam o moich doświadczeniach, największych wyzwaniach i sukcesach – zarówno tych małych, czasem niby mikro a dla mnie jednak przełomowych a czasem  takich obiektywnie większych.

Podcast ten kieruję do mam. Sama jestem mamą i tylko takim doświadczeniem jestem się w stanie z Tobą podzielić. Jeśli jesteś tatą, babcią, dziadkiem, opiekunką albo po prostu ciekawi Ciebie ta tematyka to zapraszam, rozgość się razem z mamami i posłuchaj.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałabyś zasugerować temat odcinka albo po prostu spodoba Ci się ten podcast i będziesz chciała mi pomóc w tym, żeby dotarł do jak najszerszego grona mam, zbieganych, a mimo tego zainteresowanych naturalnym rodzicielstwem, zostaw komentarz, na platformie, na której słuchasz podcastu, na Facebook’u, na stronie. Gdziekolwiek go zamieścisz chcę, żebyś wiedziała, że wszystkie komentarze czytam osobiście i na wszystkie bardzo chętnie odpowiem.

To na tyle słowa wstępu. Dziękuję, że wysłuchałaś mnie do końca, do usłyszenia w pierwszym odcinku podcastu Dziecko z Natury. Cześć!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments